Zorlu Grubu Dijital Hazine Çözümü için Kyriba’yı, İş Ortağı Olarak ELC’yi seçti!

Zorlu Grubu Dijital Hazine Çözümü için Kyriba’yı, İş Ortağı Olarak ELC’yi seçti!

Türkiye’de en çok istihdam yaratan 3 gruptan ve Türkiye’deki en büyük 7 ihracatçıdan biri olan Zorlu Grubu, Hazine Yönetimini dijitale taşımak için Dünyanın bir numaralı SaaS Hazine Yönetimi Çözümü Kyriba’yı tercih etti.  Zorlu Grubu, Kyriba iş ortağı olarak projenin uçtan uca tüm analiz ve uyarlama sürecini de ELC Strategy ile birlikte yürütecek.

Zorlu Grubu Kyriba projesi ile; nakit ve likidite konusunda netlik ve görünürlüğe sahip olma süreçlerinde karşılaştığı zorlukları Kyriba’nın Nakit Yönetimi ve Banka Bağlantı Yönetimi çözümleri ile aşmayı hedefliyor.

Projede görev alacak tüm Zorlu Grubuna, Bilgi Teknolojileri Finansal ve Merkezi Sistemler ekibinden Ebru Tecimer’e, Dilşad Oral’a, Şule Irmak’a ve ELC Strategy ekiplerine başarılar diliyoruz.


Zorlu Group Chooses Kyriba for Digital Treasury Solution, and ELC as the Business Partner!

Being one of the top 3 employment providers and one of the top 7 exporters in Turkey, Zorlu Group preferred Kyriba, #1 SaaS Treasury Management Solution in the World, to digitalize its Treasury Management.  Zorlu Group will run the entire end-to-end analysis and adaptation process of the project together with ELC as Kyriba business partner.

With the Kyriba project, Zorlu Group is intended to overcome the difficulties related to processes for having clarity and visibility in terms of cash and liquidity through Cash Management and Bank Connection Management solutions by Kyriba.

We wish success for all members of Zorlu Group to be assigned to the project, Ebru Tecimer, Dilşad Oral and Şule Irmak from Information Technologies Financial and Central Systems team, and ELC Strategy teams.

Blog yazımızı paylaşacağın sosyal ağını seç ve hemen paylaş!

Siz Sorun Biz Yanıtlayalım!

Sorularınız için hemen iletişime geçin. En kısa sürede size döneceğiz.

Form Doldur