Yıldırım Holding, Kyriba ile Kurumsal Ödemelerini Tek Tuşla Gerçekleştiriyor!

Yıldırım Holding, gerçekleştirdiğimiz Kyriba hazine dijitalizasyonu projesi çerçevesinde; kurumsal ödemelerini banka talimatı olmaksızın tek tuşla gerçekleştirmeye başladı!

Yıldırım Holding, “Proje Magnum” kapsamında, 71 pilot şirkette sistem entegrasyon çalışmalarını bankalarla birlikte başarı ile yürüttük.
29 Aralık 2021 tarihi itibariyle canlıya geçiş süreci tamamlanan proje ile ilk ödeme listesi bankaların sistemleri üzerinde, banka talimatı olmaksızın, internet şubesine giriş gerekmeksizin, tek tuşla, Kyriba aracılığı ile SWIFT mesajına dönüştürüldü.

Yıldırım Holding, 2018 yılında uygulamasını yaptığı ve tüm şirketlerinde yaygınlaştırmaya devam ettiği Kyriba ile perasyonu olan tüm ülkelerden gerçek zamanlı bilgi alma, likidite ve pozisyon takibi konularında ciddi bir verimlilik artışı sağladı.

Hazine Yönetimi alanında dünyadaki en etkin yazılım çözümü olan Kyriba ile tüm bankalardaki hesaplarını bankaların internet şubesine girmeye gerek kalmaksızın tek ekranda yönetme imkanı elde etti.

Bankaların sistemine otomatik düşen ödeme emirleri, hızlı, efektif ve daha etkili kontrol ile gerçekleştiriyor.

Gelecek dönemlerde “Ödemeler” modülünü daha da yaygınlaştıracak olan Yıldırım Holding, Ekvator ve Kazakistan şirketleri önceliklendirilmek üzere tüm şirketlerini proje kapsamına alacak.

Projede emeği geçen Yıldırım Holding ve ELC Strategy ekiplerini tebrik ediyoruz.

Blog yazımızı paylaşacağın sosyal ağını seç ve hemen paylaş!

Siz Sorun Biz Yanıtlayalım!

Sorularınız için hemen iletişime geçin. En kısa sürede size döneceğiz.

Form Doldur