Alexander Hamilton Ödülleri Finalisti: Şişecam!

Alexander Hamilton Ödülleri Finalisti: Şişecam!

2021 yılında İngiltere merkezli Adam Smith Ödülleri'nde "En iyi Siber Güvenlik Çözümü" kategorisinde ödül almaya hak kazanan Şişecam, ABD'de 26 yıldır düzenlenen ve hazine dünyasının en prestijli ödülü olarak kabul edilen Treasury&Risk Alexander Hamilton Ödülleri'nde "Treasury Transformation" kategorisinde 2022 finalistleri arasında yer alan 3 şirketten biri oldu!

Treasury&Risk Alexander Hamilton Ödülleri, teknoloji uygulamaları yoluyla hazine, finans ve risk yönetimi ve süreç yeniliklerini takip ederek atılım yapan ve başarılı projelere ev sahipliği yapan global şirketleri ödüllendiriyor. Geçmiş yıllarda Alexander Hamilton Ödülü alan şirketler arasında Google, Walmart, Intel, eBay, Ford, General Motors, Mastercard, Bandwidth, Microsoft, Salesforce ve Pfizer bulunuyor.

Yapay zeka destekli online suistimal yönetimi ve kontrol mekanizması, Tedarikçi Finansmanı Programı, Nakit ve Ödeme Yönetimi, Döviz Risk Yönetimi, Finansal İşlem Yönetimi gibi Kyriba çözümleri, 14 ülkede üretim ve 150 ülkede satış ağı bulunan Şişecam'ın dijital bir hazine sistemi kurarak bu prestijli ödülü almasında büyük önem taşıdı.

Şişecam Global Hazine Direktörü Barış Gökalp'i, Şişecam Ekibini ve emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.

Blog yazımızı paylaşacağın sosyal ağını seç ve hemen paylaş!

Siz Sorun Biz Yanıtlayalım!

Sorularınız için hemen iletişime geçin. En kısa sürede size döneceğiz.

Form Doldur