Alexander Hamilton Gümüş Ödülün Sahibi: Şişecam

Cam ve kimyasallar sektörlerinin global oyuncusu Şişecam, binlerce rakip projeyi geride bırakarak ABD’de 26 yıldır düzenlenen ve hazine dünyasının en prestijli ödülü olarak kabul edilen Treasury&Risk Alexander Hamilton Ödülleri’nde “Treasury Transformation” kategorisinde Gümüş Ödülün sahibi oldu.

Treasury&Risk Alexander Hamilton Ödülleri, teknoloji uygulamaları yoluyla hazine, finans ve risk yönetimi ve süreç yeniliklerini takip ederek atılım yapan ve başarılı projelere ev sahipliği yapan global şirketleri ödüllendiriyor. Geçmiş yıllarda Alexander Hamilton Ödülü alan şirketler arasında Google, Walmart, Intel, eBay, Ford, General Motors, Mastercard, Bandwidth, Microsoft, Salesforce ve Pfizer bulunuyor.

Yapay zeka destekli online suistimal yönetimi ve kontrol mekanizması, Tedarikçi Finansmanı Programı, Nakit ve Ödeme Yönetimi, Döviz Risk Yönetimi, Finansal İşlem Yönetimi gibi Kyriba çözümleri, 14 ülkede üretim ve 150 ülkede satış ağı bulunan Şişecam’ın dijital bir hazine sistemi kurarak bu prestijli ödülü almasında büyük önem taşıdı.

Şişecam, 2021’ de de İngiltere merkezli Treasury Today’ın Adam Smith Ödülleri’nde Best Cyber-Security Solution (En İyi Siber Güvenlik Çözümü) dalında da ödüle layık görülmüştü.

Global hazine operasyonlarını merkezileştirerek birbirine entegre çalışan sistemlerle dijitalleştiren Şişecam’ı dijitalleşme yolculuğundaki iş ortağı olarak tebrik ediyoruz.

Blog yazımızı paylaşacağın sosyal ağını seç ve hemen paylaş!

Siz Sorun Biz Yanıtlayalım!

Sorularınız için hemen iletişime geçin. En kısa sürede size döneceğiz.

Form Doldur